To Są Chiny

Targi w Chinach

Wystawianie towarów i usług na targach w Chinach

Pomagamy w zorganizowaniu wystawy Waszych produktów i prezentacji usług na targach w Chinach. Jeśli chcecie wystawić się na targach w Chinach jedocześnie uniknąć wysokich kosztów transportu, skomplikowanej chińskiej biurokracji i zaoszczędzić czas, zajmiemy się przedstawicielstwem waszego biznesu na targach w Chinach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu odwiedziliśmy praktycznie wszystkie najważniejsze targi i wystawy w Kantonie, Shenzhen, Szanghaju i wielu innych chińskich miastach. Pomagamy w zorganizowaniu wystawy Waszych produktów i prezentacji usług na targach w Chinach.

 Jeśli chcecie wystawić się na targach w Chinach jedocześnie uniknąć wysokich kosztów transportu, skomplikowanej chińskiej biurokracji i zaoszczędzić czas, zajmiemy się przedstawicielstwem waszego biznesu na targach w Chinach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu odwiedziliśmy praktycznie wszystkie najważniejsze targi i wystawy w Kantonie, Shenzhen, Szanghaju i wielu innych chińskich miastach. 

Wyszukiwanie towarów i producentów na targach w Chinach

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wyjazd do Chin na specjalistyczne targi i wystawy jest bardzo utrudniony. Wzrosły koszty połączeń lotniczych a ich częstotliwość jest o wiele mniejsza niż poprzednio. Największym problemem jest ponad dwutygodniowa kwarantanna, którą należy odbyć po przyjeździe do Chin w specjalnie wyznaczonym hotelu. W trakcie kwarantanny nie możemy opuścić hotelu a cały pobyt i badania są płatne. Ten proces kosztuje dużo pieniędzy i co najważniejsze czasu. W związku z powyższym wielu biznesmenów rezygnuje z przyjazdu do Chin na najważniejsze targi i wystawy. Rozwiązaniem jest zlecenie nam wizyty na targach w Chinach w celu nawiązania kontaktów biznesowych. W trakcie takiej wizyty nagrywamy kompletną relacje video, na życzenie klienta nadajemy transmisje video „na żywo”. Służymy pomocą w zakresie tłumaczenia z chińskiego na polski. Zbieramy kontakty od wystawców na targach w Chinach. Negocjujemy ceny z chińskimi producentami. Jest to dla nas działanie priorytetowe, ponieważ zainicjowanie współpracy z Chinami dla naszych klientów, oznacza więcej zleceń dla nas w przyszłości. Wykonujemy tą pracę z wielkim zaangażowaniem patrząc w przyszłością interesów naszych klientów.