To Są Chiny

Producent maszyn do taśm i lamp LED z Chin

Prezentujemy chińską fabrykę maszyn specjalizującej się w projektowaniu i produkcji maszyn do taśm i lamp LED. Nadzorujemy tam przebieg produkcji zamówionej do Polski maszyny do lamp LED.

Testowanie maszyny do produkcji lamp LED

Na zlecenie polskiego importera, wyselekcjonowaliśmy doświadczonego producenta maszyn z Chin. Po sprawdzeniu wielu chińskich fabryk, zdecydowaliśmy się na wybór doświadczonego i producenta maszyn z miasta Foshan. Inżynierzy zatrudnieni w tej fabryce mają za sobą wieloletnie doświadczenie w firmie SIEMENS. Właściciel fabryki był jednym z głównych inżynierów w chińskim oddziale SIEMENS. Chiński inżynier postanowił skorzystać z swojej wiedzy na temat produkcji maszyn i założył własną fabrykę. Następnym plusem jest fakt że większość pracowników mówi płynnie po angielsku dzięki czemu nie ma problemów z komunikacją pomiędzy fabryką a naszym klientem z Polski który zamówił w Chinach produkcję maszyny. Pracownicy odbywali staże w europejskich oddziałach SIEMENS gdzie nauczyli się niemieckiej precyzji którą połączyli w swoim zakładzie z chińską minimalizacją kosztów w wyniku czego zachowano dobrą jakość maszyn przy konkurencyjnych cenach.

Do produkcji maszyn zastosowano automatykę firmy YAMAHA która naprowadzana jest przez specjalną kamerę dzięki czemu lampy LED wykonane są z precyzją. Nadzorujemy wszystkie etapy produkcji maszyny zgodnie z umową jaką zawarliśmy z polskim importerem. Sprawdzamy czy produkcja przebiega na czas, kontrolujemy czy podzespoły maszyny są zgodne ze specyfikacją jaka została zatwierdzona do produkcji w Chinach przez polskiego importera.

Byliśmy pod wrażeniem ponieważ inżynierowie z tej chińskiej fabryki opracowali wiele autorskich prototypów maszyn do produkcji szerokiej gamy towarów. Z pewnością zamówimy w tej fabryce więcej maszyn ze względu na jakość wykonania i sprawny przebieg produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *