To Są Chiny

O nas

Odtwórz wideo

Dlaczego my?

Naszą firmę tworzy grupa Polaków od wielu lat na stałe mieszkających w Chinach. Założyliśmy tu rodziny dzięki temu zintegrowaliśmy się z chińskim społeczeństwem. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy skutecznie reprezentować swoich klientów. W kulturze chińskiej nie ma wyraźnego rozgraniczenia między religią, filozofią a prowadzeniem interesów. Żeby zrozumieć Chińczyka, na przykład w biznesie, należy poznać zasady, według których on żyje, i zrozumieć ich zastosowanie. Właśnie dzięki tej wiedzy jesteśmy najlepszym przedstawicielstwem polskich interesów na terenie Chin. 

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się obsługą polskich biznesów podczas importu towarów z Chin. Naszym głównym towarem są maszyny przemysłowe, akcesoria GSM, meble, materiały budowlane, zabawki, elektronika, odzież i wiele innych. Dla naszych klientów obsługujemy import z Chin kompleksowo, w razie potrzeby zajmujemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami.
Głównie organizujemy import z Chin, podejmiemy się również innych zleceń, które wymagają znajomości rynku i języka chińskiego oraz obecności na miejscu w Chinach.

„Bądź jak woda – przystosowuje się do każdego naczynia a może zniszczyć skałę”

Li Xiaolong

 

Kontakt

Nasze biuro znajduje się na południu Chin w mieście Guangzhou

105 Lotus Hill Golf Villas, Panyu
Guangdong, Kanton, Chiny
Tel./Whatsapp/Wechat +86 185 8894 7840
[email protected]

    Strefa czasowa

    Kontaktując się z nami, pamiętaj proszę o różnicy czasowej. W lecie jest to +6 godzin później w Chinach oraz +7 godzin później w okresie zimowym.

    Czas w Polsce:

    Czas w Chinach: