To Są Chiny

Nadzór produkcji rowerów elektrycznych OEM na zlecenie w Chinach.

Jeden z naszych klientów zamówił wyprodukowanie wysokiej jakości rowerów elektrycznych w fabryce w Chinach. Na zlecenie klienta z Polski nadzorowaliśmy przebieg produkcji rowerów elektrycznych które wkrótce trafią na rynek europejski pod nazwą BOLT. W fabryce chińskiego producenta dokonaliśmy testów produktów, sprawdziliśmy jakość elementów konstrukcji. Dzięki naszemu nadzorowi nad produkcją, chińska fabryka potraktowała zlecenie naszego klienta priorytetowo a produkty dotarły z Chin do Polski na czas tzn. na rozpoczęcie sezonu rowerowego. Pierwsza partia sprzedała się błyskawicznie, obecnie produkowana jest następna. W planach mamy wprowadzenie nowych modeli na rynek. Wszystkich zainteresowanych zleceniem produkcji rowerów OEM, stworzeniem własnej marki, zapraszamy do współpracy.

13 thoughts

  1. Witam. Mieszkam w Norwegii gdzie takie rowery cieszą się wielkim zainteresowaniem jak również hulajnogi. Będę wdzięczny za informacje jaki jest koszt takiego roweru i jaka jest min ilość zamówienia..

  2. Ten wpis robi wielkie wrażenie, swooją lekkością wprawia w osłupienie, Chciałbym tak Jak ty frazować piękne zdania przyjmij najszczersze gesty wielkiego uznania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *