To Są Chiny

Chińska fabryka maszyn do produkcji ekologicznych, biodegradowalnych słomek z naturalnego papieru

maszyna do eko słomek

Dla hiszpańskiego importera maszyn dokonaliśmy kontroli chińskiej fabryki maszyn do produkcji ekologicznych słomek do napojów czyli tzw. biosłomek / ekosłomek wykonanych z ekologicznych surowców biodegradowalnych, które są hitem sprzedażowym w Europie.

Wykonane z surowców biodegradowalnych ekologiczne słomki do napojów

Głównym celem naszej wizyty było sprawdzenie czy mamy do czynienia z producentem który wykonuje swoje maszyny od podstaw. Czy też z tzw. montownią gdzie po tylko składa się maszyny z części zakupionych u producentów podzespołów. To ważne aby producent znał swoją maszynę od A do Z. Tak aby w przyszłości nie było problemów z serwisem i odpowiedziami na wszelakie pytania związane z konstrukcja każdego elementu maszyny do produkcji ekologicznych biodegradowalnych słomek.

Maszyna do produkcji biodegradowalnych słomek do napojów

Producent zaskoczył nas jakością produkowanych przez niego maszyn.

Od razu rozpoznaliśmy że zna każdy szczegół konstrukcji swoich maszyn. Poznaliśmy osobiście właściciela fabryki który jest jednocześnie konstruktorem maszyn z wieloletnim doświadczeniem. Inżynier z pasją odpowiadał na wszelakie pytania bez sekundy zastanowienia. To dobry znak, z takimi ludźmi można wiązać współpracę na przyszłość. Sprawdziliśmy pełną dokumentacje która zawierała wszystkie certyfikaty w tym certyfikat CE który jest niezbędny do zaimportowania maszyny z Chin na teren Unii Europejskiej. Chiński producent maszyn do słomek zainstalował najlepsze sterowniki firmy SIEMENS. Na nasze życzenie uruchomiono linie do produkcji słomek abyśmy mogli sprawdzić jak działa maszyna oraz ocenić jakość wyprodukowanych słomek. Cały proces przebiegł sprawnie i bez zastrzeżeń. Jakość wytworzonych ekologicznych słomek z papieru spełnia wymagania postawione przez hiszpańskiego inwestora. Importer maszyny planuje już wkrótce rozpocząć produkcje ekologicznych słomek które będzie sprzedawał na rynku Unii Europejskiej.

Zanim trafiliśmy na tego producenta maszyn do słomek, straciliśmy dwa dni robocze na demaskowanie oszustów. Nieuczciwi biznesmeni ogłaszali się w internecie gdzie podszywali się pod producentów a tak naprawdę byli tylko pośrednikami lub eks-producentami słomek kiepskiej jakości. Starali się sprzedać swoje używane maszyny jako nowe i nie posiadali odpowiednich certyfikatów. Niestety każdy z nich ogłasza się na stronach typu Alibaba.com gdzie szukają nieświadomych klientów spoza Chin. Właśnie dlatego bardzo ważne jest aby dokonać w Chinach inspekcji przedzakupowej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni że udało się nam nawiązać współpracę z tą chińską fabryką.

Ten producent, oferuje wysoką certyfikowaną jakość maszyn do produkcji trwałych ekologicznych słomek z papieru. Nasz klient może bez obaw dokonać zakupu. Jeszcze w tym tygodniu będziemy nadzorować przygotowanie maszyny do transportu na teren Unii Europejskiej. Wszystkich zainteresowanych zakupem maszyn z Chin zapraszamy do współpracy. Możliwe jest również rozpoczęcie własnej produkcji w Chinach lub zakup większej ilości papierowych ekosłomek do picia napojów.

13 thoughts

  1. UX Twojego bloga jest optymalne i nowatorskie, ostylowanie CSS sprawia wrażenie świeżości fajnie też że zadbałeś o detale to „kuje” w oczy. Długo pracowałeś nad jego realizacją ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *